Завершилися відбіркові ігри чоловічої Вищої ліги. Боротьба за путівки відбувалася в межах двох географічних зон.
Команди розподілили на Західну та Центральну групи. Це дозволило оптимізувати графік проведення турніру.
Львівська арена «Юність» приймала поєдинки Західної зони, де змагалися ужгородські «Закарпатські шаркані», львівський «Сокіл» ОДЮСШ, представники КІВС Нацакадемії сухопутних військ та Львівського ДУБЖД, івано-франківське «Прикарпаття»-ДЮСШ-2 «Станиславів», хмельницький «Буревісник» та команда з Рівного. Тут виступили:
- ДЮСШ-1 «Буревісник» (Хмельницький)
- «Закарпатські шаркані» (Ужгород)
- «Сокіл» ОДЮСШ (Львів)
- «Прикарпаття»-ДЮСШ-2 «Станиславів» (Івано-Франківськ)
Ужгородці показали впевнену гру і фінішували другими. Лідерство захопив хмельницький колектив, а до четвірки найкращих також увійшли львів’яни та представники Івано-Франківська.
Водночас на стадіоні «Спартак» у Києві визначалися кращі в Центральній зоні. До списку учасників увійшли РК «КРЕДО-1963-Д» (Одеса), МФК «Дніпро» (Черкаси), столичні «Патруль», «GUR», «Дарниця»-ДЮСШ-10 та «Ребелз», а також збірні Донеччини та Миколаївщини.
Найкращі результати продемонстрували наступні клуби: дублери «КРЕДО-1963», столичний «GUR», а також збірні команди Донецької та Миколаївської областей. Саме вони забезпечили собі вихід до заключного етапу.
Вирішальні матчі «Фіналу восьми» пройдуть 3 жовтня. Приймаючим містом стане Івано-Франківськ. Вболівальники сподіваються на успіх ужгородців.









Залишити коментар